MOJAK DENTAL

Zubná starostlivosť
pre celú rodinu

Náš tím zubných lekárov sa postará o celú vašu rodinu od vašich detí až po starých rodičov. Našim každodenným cieľom je aby ste mali krásny a zdravý úsmev. Dosahujeme to pomocou moderných postupov, profesionálneho a individuálneho prístupu, komfortného a bezbolestného ošetrenia. Náš tím tvoria 3 zubní lekári, 4 asistentky a dve dentálne hygieničky.

Zobraziť viac
Ambulancia MojakDental 11
Ošetrenie zubného kazu

OŠETRENIE
ZUBNÉHO KAZU

Zubný kaz ošetrujeme fotokompozitnou (bielou) plombou. Je to najčastejší zákrok v naších ambulanciách.
Zistiť viac
Zubné implantáty

Zubné
Implantáty

Zubné implantáty sú náhrady koreňov zubov, ktoré sú aplikované do miesta chýbajúceho zuba v čeľusti alebo v sánke.
Zistiť viac
Celková anestéza

Celková
Anestézia

Ako jedna z mála ambulancií na Slovensku, ponúkame aj možnosť ošetrenia v celkovej anestézii.
Zistiť viac
Zubné strojčeky

Neviditeľné
Strojčeky

Neviditeľný zubný strojček je vyrobený na mieru pomocou najmodernejších 3D počítačových technológií.
Zistiť viac
MOJAK DENTAL

Špičková zubná
starostlivosť pre celú rodinu

Náš tím zubných lekárov sa postará o celú vašu rodinu od vašich detí až po starých rodičov. Našim každodenným cieľom je aby ste mali krásny a zdravý úsmev. Dosahujeme to pomocou moderných postupov, profesionálneho a individuálneho prístupu, komfortného a bezbolestného ošetrenia. Náš tím tvoria 3 zubní lekári, 4 asistentky a dve dentálne hygieničky, ktoré sa postarajú o zdravé ďasná a žiarivo biely úsmev.

Pracujeme ako tím, pacientov si medzi sebou delegujeme a komplikované stavy spolu dôkladne konzultujeme. Doktorky Vojtová a Miháliková Vás privítajú na vstupnom vyšetrení, preventívnych prehliadkach, zbavia vás kazov. Doktor Moják Vám vráti Váš stratený úsmev doplnením chýbajúcich zubov pomocou zubných implantátov, či vysoko estetickým zirkonovým mostíkom.

ordinacia MojakDental

Galéria

FAQ

Najčastejšie otázky

V súčasnosti fotokompozitná (biela) plomba má omnoho lepšie fyzikálne aj estetické vlastnosti ako amalgámová plomba. Preto dnes nie je dôvod na využívanie amalgámu.

Každá dobrá zubná pasta obsahuje fluoridy, ktoré pomáhajú v prevencii zubného kazu. Dôležitejšie ako zubná pasta je správna technika čistenia zubov najmä v medzizubných priestoroch s využitím vhodných pomôcok. Všetky potrebné informácie a správne techniky čistenia sa u nás dozviete na dentálnej hygiene.

Zubára sa obáva asi každý z nás. Pre nikoho nie je táto záležitosť príjemná, ale odkladanie návštevy zubára vám rozhodne nepomôže. Čím dlhšie budete návštevu odkladať, tým môže byť zákrok bolestivejší a liečba zdĺhavejšia. U nás sa zubného ošetrenia obávať nemusíte. Všetky zákroky sú bezbolestné. Ku každému pacientovi pristupujeme individuálne a trpezlivo. Pre pacientov s neprekonteľným strachom máme k dispozícii celkovú anestéziu.
Náš cieľ
NÁŠ CEIĽ

SPOKOJNÝ PACIENT

Neustálym vzdelávaním a využitím modrených technológií s dlhoročnými skúsenostami z praxe vieme poskytnúť špičkovú zubnú starostlivosť. U nás sa zubného ošetrenia obávať nemusíte. Všetky zákroky sú bezbolestné. Ku každému pacientovi pristupujeme individuálne a trpezlivo. Pre pacientov s neprekonteľným strachom máme k dispozícii celkovú anestéziu.