Náš tím zubných lekárov sa postará o celú vašu rodinu od vašich detí až po starých rodičov. Našim každodenným cieľom je aby ste mali krásny a zdravý úsmev. Dosahujeme to pomocou moderných postupov, profesionálneho a individuálneho prístupu, komfortného a bezbolestného ošetrenia.

Zubná ambulancia MOJAK DENTAL - Vaša cesta k zdravému úsmevu

Zubná ambulancia MOJAK DENTAL je moderné zdravotnícke zariadenie, ktoré poskytuje komplexné zubné služby pre všetky vekové kategórie. V našej ambulancii nájdete profesionálny tím lekárov a zubných technikov s dlhoročnými skúsenosťami.

Ponúkame širokú škálu služieb, vrátane:

- Preventívne prehliadky a čistenie zubov

- Odstránenie zubného kazu

- Korekcia zubného chrupu

- Protetika

- Implantológia

- Estetická stomatológia

Naše služby sú založené na princípe individuálneho prístupu k pacientovi. Vždy sa snažíme nájsť riešenie, ktoré je pre každého pacienta to najlepšie.

V našej ambulancii používame najmodernejšie technológie a materiály. Dbáme o to, aby sme pacientom poskytli tie najkvalitnejšie služby za prijateľné ceny. Náš tím tvoria 3 zubní lekári, 4 asistentky a dve dentálne hygieničky, ktoré sa postarajú o zdravé ďasná a žiarivo biely úsmev.

Ak hľadáte spoľahlivú zubnú ambulanciu, kde sa o vaše zuby postarajú odborníci, ste na správnom mieste. Neváhajte nás kontaktovať a objednajte si svoju prvú prehliadku.

Pracujeme ako tím, pacientov si medzi sebou delegujeme a komplikované stavy spolu dôkladne konzultujeme. Doktorky Vojtová a Miháliková Vás privítajú na vstupnom vyšetrení, preventívnych prehliadkach, zbavia vás kazov. Doktor Moják Vám vráti Váš stratený úsmev doplnením chýbajúcich zubov pomocou zubných implantátov, či vysoko estetickým zirkonovým mostíkom.

Mojak Dental v číslach

1500+
OŠETRENÝCH PACIENTOV
420+
IMPLANTÁTOV
610+
ZHOTOVENÝCH KORUNIEK
800+
DENTÁLNYCH HYGIEN